Курс євро до долару в Житомирі на сьогодні

EUR/USD
 •  

У сучасного грошового ринку є кілька напрямків. Серед них особливо виділяється вчинення конверсійних операцій, актуальне для значної частини населення країни. Популярність мультивалютних операцій зумовлена декількома причинами. Так, деяким людям спокійніше зберігати свої заощадження в стійкій валюті, тому їм доводиться досить часто стикатися з проведенням обміну національних грошових одиниць в іноземні. Регулярно здійснюють мультивалютні операції і любителі подорожувати, а також ті, хто виїжджає за кордон з інших причин. Користуються попитом і випадки крос-конверсії однієї інвалюти в іншу (по співвідношенню євро до долара, наприклад).

Фактори, які мають вплив на курс євро до долара

Статусом стійкої валюти користуються:

 • британські фунти стерлінгів;
 • долари США;
 • євро.

На крос-курс євро/долар можуть вплинути викладені нижче причини:

 • міжнародні конфлікти, що породжують проблеми як в політичній, так і економічній сферах;
 • рішення, що приймаються міжнародними організаціями;
 • проблеми, пов'язані з кредитними відносинами, виплатою заборгованостей однієї держави іншій;
 • діяльність національних банків різних країн в сфері грошової політики;
 • ігри, які проводяться на товарних біржах, за рахунок яких вартість акцій може як зростати, так і падати.

Передбачити показник по курсу долара до євро на підставі перерахованих вище факторів досить просто. При цьому варто пам'ятати про те, що на нього може мати вплив цілий ряд інших подій і чинників, спрогнозувати які найчастіше неможливо.

Курс євро/долар: трохи про «тверді» грошові одиниці

Перш, ніж перейти до розгляду конверсійних установ, в яких крос-курс євро/долар відрізняється своєю вигідністю, виділимо пару ключових моментів з історії самих «стійких» грошових одиниць.

Офіційною грошовою одиницею Сполучених Штатів Америки USD став після проголошення суверенітету цієї держави (в 1776 році). Спочатку був налагоджений їх випуск у вигляді монет зі срібла, а через деякий час почалася емісія паперових асигнацій сірого кольору.

Іншим загальновідомим найменуванням американських грошових одиниць є «бакси». За однією з версій походить воно від англійського слова «buckskin», яка переводить як «оленяча шкура». Якийсь час торгівлю такими шкурами вело корінне населення США - індіанці, які з цією метою спеціально приїжджали на територію «білих». Розрахунок з індіанцями, як правило, проводився не грошима, а необхідними їм речами, наприклад патронами, сіллю, інструментами. Тому з'явилися монети і банкноти по аналогії зі старою одиницею розрахунку стали називати баксами.

Євро є офіційною валютою 19 країн валютного союзу (в межах Європейського союзу). В обіг дана грошова одиниця увійшла з січня 1999 року, прийшовши на зміну європейській валютній одиниці (ЕКЮ). Управління EUR здійснює Європейська система центральних банків, яку очолює Європейський центральний банк.

Крос-курс долар/євро: установи Житомира для вигідною конверсії

Будь-якому клієнту обмінника хочеться, щоб співвідношення щодо необхідної йому валютної пари було максимально виграшним. Можна виділити відразу три варіанти для здійснення обмінних операцій, а на якому з них зупинитися - вирішувати кожному.

 1. Банківські організації (як державні, так і приватні). Їх перевагою є відсутність ризику здійснення небезпечної операції - клієнту точно не видадуть підроблені грошові знаки. Недоліком обміну в банках є накопичення ними конфіденційних даних про клієнтів.
 2. Конверсія на «чорному ринку». Окрема частина населення продовжує звертатися до послуг цих людей через пропозиції ними більш вигідних умов обміну, ніж в банках. При цьому варто пам'ятати про їх нелегальність, а також відсутності гарантії отримання справжніх грошей.
 3. Пункти для обміну валюти. Більшість з них поєднує в собі переваги послуг банківських організацій і «валютників», не маючи при цьому їх недоліків. Так, вони готові гарантувати анонімність проведення валютних операцій, захищеність клієнтів від отримання ними підроблених банкнот. Вагомою перевагою обмінників є надання ними широкого спектру послуг.

Практично в кожному місті країни є хоча б кілька конверсійних пунктів, де можливий вигідний обмін по співвідношенню євро/долар. Житомир не є винятком. Варто зауважити, що наші обмінники в даному місті далеко не перший рік забезпечують здійснення ряду валютних операцій, починаючи від продажу і покупки різних грошових одиниць і закінчуючи здійсненням безготівкового розрахунку. Важливим плюсом наших установ є повна легальність їх діяльності та надійність, завдяки чому клієнти звертаються до нас знову і знову.