Курс долара до гривні в Житомирі на сьогодні

USD/UAH
  •  

У нашій країні американська валюта традиційно вважається надійною і стабільною, тому українці вважають за краще зберігати свої заощадження саме в ній. Також багато наших співвітчизників часто оплачують товари в зарубіжних інтернет-магазинах саме цими грошовими знаками або використовують їх за прямим призначенням в подорожах. Саме тому українців дуже цікавить курс долара. Житомир не відчуває нестачі в організаціях, що надають послугу купівлі-продажу валюти. Головне знати, як знайти серед них законну і надійну фінансову установу.

Від чого залежить курс долара?

Перше, що потрібно зрозуміти обивателям, які хочуть завжди залишатися в профіті після конвертації, - це те, що в економічній теорії та практиці гроші є таким же товаром, як і будь-який інший ресурс. Тільки недемократичні країни практикують повну або часткову фіксацію курсу долара за рахунок золотовалютного запасу. Така монетарна політика створює додатковий тиск на економіку і не дає їй повноцінно розвиватися.

Вартість грошових знаків США, виражена нацвалютою або простіше кажучи курс долара до гривні, формується під впливом багатьох чинників. До основних з них належать такі:

  • швидкість інфляції;
  • розмір процентної ставки;
  • стан платіжного балансу;
  • обсяг держборгу і міжнародних позик;
  • наявність інвестицій;
  • зростання ВВП, економічних показників, промислового виробництва і виробничих потужностей.

Якщо економіка стабільно розвивається і нарощує свої темпи, то цінність банкнот країни-емітента також підвищується, отже, продати долар в цей період вигідніше. При зниженні мікро- і макроекономічних показників гроші девальвують і їх конкурентоздатність падає.

Ситуативні фактори, що впливають на співвідношення долар/гривня і гривня/долар

Плаваючий курс гривня/долар і долар/гривня навіть при сприятливій економічній обстановці може змінюватися. Зазвичай таку реакцію провокують кризи, конфлікти і катаклізми. При загостренні кризової ситуації, появі збройного вогнища напруги або настання стихійного лиха фінринок також починає лихоманити. Посилює негативні тенденції і збільшення числа спекулятивних операцій.

Перекупники, користуючись панічними настроями населення, маніпулюють коефіцієнтом перекладу гривні в долари в свою користь і тим самим підігрівають ажіотаж. Отже, «міняйли» отримують надприбуток, а клієнт залишається в збитку. Саме тому, а також з причини незаконності діяльності спекулянтів, не варто звертатися до фізичних та юридичних осіб, які працюють без ліцензії, навіть якщо вони пропонують досить привабливий курс долара чорний ринок. Потрібно розуміти, що вони обов'язково компенсують свої витрати тим чи іншим способом. Багато перекупників не бояться використовувати шахрайські схеми, щоб отримати прибуток, оскільки вони усвідомлюють, що притягнути їх до відповідальності надзвичайно складно.

Як законно перевести долари в гривні і гривні в долари?

Не порушуючи чинного українського законодавства, обміняти гривні в долари і долари в гривні можливе тільки в ліцензованих фінустановах. До таких відносяться банки і сертифіковані обмінні пункти. Але при зверненні в банківські структури часто виникають різні негативні нюанси. Це можуть бути незручні режим роботи або місце розташування, велика черга в касу, відсутність або недолік необхідних купюр. Крім того, перевести долари в гривні і навпаки в банках дорожче, ніж в обмінниках, оскільки перші зазвичай закладають в котирування досить істотний комісійний збір. Роблять вони це через необхідність утримувати фізичні відділення і сплачувати заробітну плату численним співробітникам.

Виходячи з цього очевидно, що перевести гривні в долари краще в сертифікованому обміннику. Такі організації не тільки не витрачаються на утримання великих відділень і зарплату великій кількості співробітників, але і через високу конкуренцію в цій сфері змушені заявляти гранично цікаві пропозиції для залучення нових і збереження постійних клієнтів.

Чому варто обміняти долари в гривню саме у нас?

Конвертувати долари в гривні і навпаки в нашому обміннику слід тому, що ми відповідаємо всім критеріям благонадійності і пропонуємо максимально комфортні умови обміну. На підтвердження цього твердження достатньо навести лише кілька важливих фактів. По-перше, ми маємо всю роздільну документацію і працюємо в цій сфері досить давно. По-друге, крім офісів-представництв у нас є сайт в інтернеті. По-третє, ми регулярно оновлюємо котирування, пропонуємо максимально вигідно купити долар, Житомир є  не єдиним українським містом, в якому можливо здійснити конвертацію, а сучасне технічне оснащення кас гарантує відвідувачам повну безпеку.