• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Відгуки клієнтів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК
Артем

Хочу залишити також відзив про користування обмінником obmin.zt.ua. Дізнався про даний обмінник валют від знайомого та вирішив також спробувати та розібратися як користуватись. Дуже був здивований курсом бо він вигідніший за курс банків. Сподобався також сервіс обмінника та зручність користування. Дуже швидко проходить обмін, що дуже зручно, а також не треба йди до банку та стояти в чергах все можна вдома зробити самостійно. Буду і надалі користуватися таким зручним сервісом та рекомендувати знайомим та друзям. Дуже дякую за такий зручний спосіб обміну та хороший сервіс розробникам.

Читати повністю
Федор Иванович

У этой компании целая сеть по всей Украине, поэтому доверяю. Часто делаю через них денежные переводы бизнес партнерам. Если нужен обмен, всегда можно обратиться за час заказать валюту и зафиксировать курс.

Читати повністю
Константин

Недавно был в Житомире в командировке и пришлось воспользоваться услугами этого обменника. Порадовали тем, что заявку можно оформить прямо на сайте, при этом зафиксировав курс на час. Плюс условия выгодные.

Читати повністю
Никита

Отличный обменник. Есть фиксация курса на 1 час, что очень удобно, в особенности на крупные суммы.

Читати повністю