Курси валют

Фіксуємо курс і суму на одну годину

 
 
 

Переваги роботи з нами

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Житомирі і Житомирській області

Курс валюти в Житомирі на сьогодні

Вам потрібно терміново отримати/відправити/конвертувати валютні кошти? Наш обмінник Житомир здійснить будь-які мультивалютні операції і гарантує клієнтам повну приватність, оперативність, безпеку і найвигідніші курси!

Ми обмінюємо будь-які готівкові валюти - а для роботи з безготівковими гаманцями найбільш поширених платіжних сервісів і проведення фінансових платежів по всіх країнах світу швидко і надійно можемо порекомендувати наш online-сервіс ObmenAT. Оновлення курсів постійне, в режимі реального часу. При необхідності потрібна вам сума може бути зарезервована на годину при подачі заявки менеджеру по телефону. Курс залишається незмінним до повного завершення операції - видачі готівки.

Для забезпечення гарантії безперебійної роботи та задоволення потреб клієнтів обмінки Житомир компанія КІТ Group практикує підтримку на високому рівні валютних резервів по всім популярним валютам, в тому числі:

 • долар США;
 • євро ЄС;
 • фунт стерлінгів Великобританія;
 • злотий Польща;
 • рубль Росія;
 • гривня Україна.

Це гарантує клієнтам оптимальну курсову різницю і відсутність обмежень по сумах конвертації.

Як обміняти валюту в Житомирі?

Обмінний пункт і сервіс КИТ Group надають можливість обміняти кошти трьома шляхами:

 • прямо в обміннику;
 • залишити заявку за допомогою сайту:
 • звернувшись до наших менеджерів-операторів по телефону «гарячої лінії».

Робочі години обмінника в Житомирі:

09:00 - 19:00 (понеділок - п'ятниця)

10:00 - 18:00 (субота та неділя).

На сайті таких тимчасових обмежень не існує - сервіс функціонує в режимі 24/7/365.

Ми спеціально розробили максимально доступний навіть новачкам інтерфейс, який дозволяє розібратися в роботі сайту в пару кліків. За допомогою сайту можна заморозити потрібну суму і курс валют Житомир на годину. Подальші коливання курсу і операції купівлі/продажу на гарантію завершення угоди в повному обсязі не впливають.

Додаткові послуги та бонуси

Кожному клієнту доступний не тільки стандартний готівковий обмін, але і широкий перелік додаткових можливостей:

 • актуальні дані по співвідношенням будь-яких валютних пар можна безкоштовно замовити на сайті і отримувати на вказаний Вами e-mail;
 • обмінні операції здійснюються без витрат часу і стояння в чергах (за умови резервування заздалегідь);
 • наші клієнти отримують кращі котирування валютних пар, що дозволяє провести обмін максимально вигідно;
 • наш графік роботи дуже гнучкий - ми починаємо роботу з самого ранку і закінчуємо пізно ввечері, тому клієнтам не потрібно відпрошуватися з роботи або витрачати на обмін валют свою обідню перерву;
 • ми не вимагаємо від наших клієнтів паспорта та інших документів для ідентифікації особи;
 • у нас ви можете не турбуватися з приводу своєї безпеки при проведенні обміну валют, а в разі потреби, наш співробітник безпеки проведе вас до автомобіля.

Чому обмін валют в Житомирі вигідний у нас?

Обмінники і банківські мережі використовують один з двох шляхів отримання доходу:

 1. Швидкий прибуток. Метод заснований на штучному завищенні курсових «вилок», агресивній рекламі і прагненні отримати максимальну маржу на кожній транзакції. Використовується переважно «сайтами одноденками» і банківськими структурами з ТОП-5 державного рейтингу.
 2. Стратегія нарощування клієнтської бази. Спосіб характерний для розвинених структур, які мають намір закріпитися на ринку надовго і зацікавлених у взаємовигідній співпраці з кожним клієнтом. Такі обмінники валют Житомира ведуть чесну ринкову боротьбу за «західними» правилам та стандартами.

Ми дотримуємося другого типу стратегії і гарантуємо кожному партнеру:

 • максимально вигідний курс валют на сьогодні в Житомирі, з наданням динаміки змін в розрізі останньої доби, тижня чи місяця;
 • повну анонімність транзакцій, неможливу в банківських установах;
 • професійну допомогу наших консультантів, готових відповісти на будь-які питання;
 • надійність перекладів, забезпечену унікальним програмним забезпеченням з криптографічним алгоритмом шифрування даних;
 • наявність достатніх резервів по всім популярним видах валют, що важливо в разі необхідності терміново конвертувати великі суми;
 • безпеку обміну, включаючи супровід до машини після видачі великих сум готівки і криптографічний захист.

Остання пропозиція при виведенні коштів в кеш є досить актуальною, оскільки чорний ринок в Житомирі хоча і пропонує вигідний курс валют, але гарантувати чесність і безпеку обмінних операцій не може.

Що важливо знати про мультивалютні операції?

Потрапляєте ви в Житомир чи будь-яке інше місто України, курс валют буде схильний до частих змін. Чинників впливу на котирування надзвичайно багато, особливо коли мова йде про обмін, де мінімум однією стороною угоди є «слабка», що не є вільно конвертованою валюта.

 1. Принципи формування.

Основою формування котирувань є ситуація на міжбанківських біржах, де продаються і купуються найбільші обсяги іноземних і внутрішніх грошових знаків. Реагують на це і обмінники Житомира, оперативно вносячи зміни в курси і здійснюючи обмін валют за оновленими ставками. Гроші на біржі - не засіб платежу, а товар. І тому коливання балансу попиту і пропозиції в сторону першого робить валюту дорожче, а другого - дешевше.

 1. Фактори впливу.

По мірі спадання значущості факторами тиску на курс слід назвати:

 • форс-мажорні ситуації або «чорні лебеді»;
 • вихід на біржу НБУ з метою купити або продати валюту;
 • серйозні геополітичні події;
 • законодавчі ініціативи вищих органів влади;
 • внесення змін до податкової бази;
 • видача/погашення державою кредитів за результатами домовленостей з міжнародними фінансовими організаціями-«донорами»;
 • зростання або зменшення золотовалютного резерву країни;
 • коливання цін на основні експортні товари і т.д.
 1. Як реагувати на зміни?

Змінений курс валют в Житомирі чорний ринок формує швидше за всіх. Далі він змінюється в обмінниках, потім в банках. Теоретично існує можливість вивчити динаміку коливань котирувань і вирахувати момент, коли конвертування по валютній парі буде найбільш вигідним. Однак на практиці в оцінці і прогнозі «піків» помиляються навіть високопрофесійні брокери.

Довготривалу динаміку проаналізувати легше, але фахівці радять на «побутовому» рівні провести покупку/продаж валюти тоді, коли в цьому виникає потреба.

Чекаємо вас в нашому обміннику!

Часті питання F.A.Q.

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.